לקוחות ממליצים

 

 

 

 

 

 

 

 

"עומדת יציב בעזרתו של רפי עשת"

(גיל מרטנס – תל-אביב)
ההמלצה התפרסמה בבלוג רובע צפון מזרח.

 

 

 

 

אין על רפי עשת המסאג'יסט.
עברתי אצלו סידרת טיפולי מאסאג' ושיאצו הן בשל בעיות גב ובמיוחד כדי להקל על מצוקת הגמילה מסיגריות. בד בבד עם הטיפול קיבלתי ממנו בחינם עצות חיוניות בנושאי בריאות ותחזוקת הגוף.
אז מי שמחפש גם רגעי שלווה וגם בריאות פיזית, הוא בהחלט הכתובת.
(אהובה טרייביש – תל אביב)

 


אתה בכלל לא מודע כנראה לכמות האור שאתה מביא איתך.

ידי קסם המחוברות לאישיות קסומה. טיפול שממלא את הגוף בהמון אנרגיה טובה ומיטיבה.
נסו פעם אחת ולא תרצו להפסיק. באחריות.
(השם שמור במערכת)

התגשמות תקוותיו של רפלקסולוג. על פי הסוג'וק (הרפלקסולוגיה הקוריאנית) הרגליים משתקפות באמה ובקמיצה ביד. טיפלתי עכשיו במישהו ששוק שמאל שלו כאבה, ובאמת הוא חש כאב בפרק האמצעי של אמה (האמצעית) שמאל, ובקמיצה ביד ימין.

(רפי עשת)

גם בגילי (94) הייתי ספקן לגבי הטיפולים האולטרנטיביים, אבל בגלל המלצה של הפיזיותרפיסט שלי הזמנתי את רפי. אני מקבל ממנו טיפול שבועי וההרגשה הרבה יותר טובה. הטיפול המקצועי נותן לי הרגשה טובה יותר עם גופי. הבחור משכיל בכיוונים רבים ונחמד לשוחח איתו.

(ד – תל-אביב)

רייקי זה מה שהכי עובד אצלי.
פעמים רבות טיפל בי רפי עשת. מגע ידיו החום והאנרגיה שלו מרפים את שרירי ומרגיעים אותי מאוד. מומלץ.

(עמליה ר.)

גם אני פעם חשבתי עליך שאתה קצת מוזר ולא הבנתי דבר ממה שכתבת. אבל אתה כזה מתוק, מלא ידע וחכם. אחרי שאמרתי לה שאתה מקסים ומטפל מעולה היא הודתה לי שהארתי את עיניה. אנשים באים בגישה שיפוטית ומעטים נפתחים לראות באמת מי אתה. אני ממש שמחה שהיא פנתה אלי כי הייתה לי הזדמנות להגיד לה שהיא שופטת ממש באופן מוטעה.

חודשים של חפירות במוח עם כל הסרטונים האלה, מלווים במאבקי אגו, ואל תגיד לי מה לעשות, בטח כשמדובר בשינוי הרגלים של שנים. בסוף הכאבים בגב התחתון הכריעו, אחרי שבוע עמוס של ישיבה בשבעה, ובדיוק הלכתי לחפש שולחן באיקאה, ואמנם לא מצאתי את השולחן שחיפשתי אבל היו להם כריות במבצע, הזדמנות להחליף לילד את הכרית המרופטת, ואופס יש לי כרית מיותרת. מה כבר יכול להיות? ננסה, העיקר שיעזוב אותי במנוחה עם ההמלצות האלה שלו לישון עם כרית בין הרגליים, ותיכף יקומו כאן כמה שבכלל יטענו שעדיף משהו אחר… הומור נמוך שכזה. שורה תחתונה, אני מה זה פסיכית, כי וואלה זה עובד. רק שלושה לילות מחבקת כריות והגב כבר הרבה פחות כואב.

(י. ראשון לציון)